top of page

Microsoft Office Publisher - Avery şablonu bulma

Şablonun açıklamasını gözden geçirerek Avery kağıdı ve kartonuyla kullanılmak üzere tasarlanıp tasarlanmadığına ve böyle tasarlandıysa, hangi karton numaralarıyla kullanıldığına bakın. Elinizdeki Avery kağıt numarası Publisher'ın yerleşik şablonlarından yeniyse, çevrimiçi ortamda buna uygun bir Publisher şablonu arayabilirsiniz.

Açmak üzere dosya seçmeden Publisher'ı başlattığınızda görüntülenen Başlangıç sayfasında Publisher şablonları bulabilirsiniz. Bu sayfaya, istediğiniz zaman Dosya > Yeni'ye tıklayarak da ulaşabilirsiniz.


Avery şablonu bulma

  • Başlangıç sayfasında Yerleşik seçeneğine tıklayın ve bir şablon kategorisi seçin.  1. Bir şablona tıklayın ve açıklamasını gözden geçirerek şablonun sizin Avery numaranız (örneğin, Avery 8371) için tasarlanıp tasarlanmadığına bakın.

  2. Öyleyse, yayınınıza başlamak için Oluştur'a tıklayın.

Oluştur'a tıkladıktan sonra, şablon renklerini, yazı tiplerini ve grafiklerini değiştirme seçenekleri kullanılabilir duruma gelir.


Çevrimiçi Avery şablonu bulma

  1. Çevrimiçi ortamda en son Avery şablonlarını bulmak için, arama kutusuna Avery yazın. Ayrıca Avery numarasını da (örneğin, Avery 8371) yazabilirsiniz.

  2. Bir şablona tıklayın ve açıklamasını görüntüleyerek şablonun sizin Avery numaranız için tasarlanıp tasarlanmadığını saptayın.

  3. Yayınınıza başlamak için Oluştur'a tıklayın.

Oluştur'a tıkladıktan sonra, şablon renklerini, yazı tiplerini ve grafiklerini değiştirme seçenekleri kullanılabilir duruma gelir.

Comments


bottom of page