top of page

Eğitimde Bilişim Platformu Hakkında

Genel bilgi


Egitimdebilisim.com sitesi Bilişim Teknolojileri Öğretmenlerinin ve Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi alan öğrencilerin ulaşabileceği materyalleri barındırmaktadır. Çoğu içerik BT öğretmenlerinin oluşturduğu içeriklerden oluşmaktadır. Aynı zamanda güncel olarak teknik bilgiler, kodlama projeleri, güncel teknolojik yazılar sitenin içeriğinde mevcuttur.


Site hakları


Site içerisinde yer alan içeriklerin bazıları siteye özgü olup bazıları yine öğretmenlerimizin bizlere ulaştırdığı materyallerden oluşmaktadır. Eğitim amacıyla izin kapsamında sitenin kendine özgü materyalleri kullanılabilir. Yine telif haklarının ihlaline yönelik bildirimler ilgili materyalin kaldırılmasını sağlayacaktır.


Site üyelik bölümü


Sitenin kayıt bölümü kullanıcıların yorum yapmak istediğinde yorum yapabilmesini amaçlamak için ve site içerisinde diğer özelliklerin kullanımı için açıktır. Gizlilik politikasını ve KVKK hakkındaki bilgileri kabul etmeden siteye üye olamazsınız. Gizlilik politikasını kabul ederek siteye kayıt olabilirsiniz. Siteye üye olanlar gizlilik politikasını kabul etmiş sayılır. Lütfen gizlilik politikasını okuyunuz.


İshak BEZCİ

Kurucu & Editör

Son Yazılar

Hepsini Gör

Commentaires


bottom of page