top of page

Faz 3 Arçelik Akıllı Tahtayı Bilgisayara Bağlayıp Dokunmatik Ekranı Kullanma


Genel özelliklerGenel özelliklerinden bahsedecek olursak akıllı tahtada 16 Gb Ram 240 gb Ssd hardisk mevcut. Bu da daha önce kurulumu yapılan tahtalara göre performans üstünlüğü sağlıyor.


Eski tahtalara göre üstün özelliklerinden biri de tahtanın kasa bölümünün daha iyi bir şekilde konumlandırılması. Faz 3 tahtalarda ise bu bölümler daha rahat kullanım alanına sahip.
Giriş çıkış bağlantıları:


Kasa bölümünün görselinden de anlaşılacağı üzere tahtada 2 adet usb 3.0 portu, 1 adet ses çıkış portu, 1 adet ağ bağlantı portu, 1 adet hdmi portu, 1 adet wi-fi anten bölümü ve reset tuşu bulunmakta.


Kasa bölümünün kullanım alanı olarak geniş bırakılmış olması ve dış çerçeveden sürgülü olarak açılan bir bölümde ilave edilmiş olması kullanım kolaylığı sağlıyor.
Faz 3 Arçelik Akıllı Tahtayı Bilgisayara Bağlama


Akıllı tahtayı HDMI kablosu ile bilgisayara bağladıktan sonra akıllı tahtanın ön panelindeki tuşlardan ekran paylaşımına bastığınızda bağlanmış olur. Ancak bu şekilde sadece bilgisayardan gelen görüntüyü yansıtmış olursunuz. Akıllı tahtanın dokunmatik özelliğini kullanamazsınız. Bunun için bir yöntem mevcuttur.Faz 3 Arçelik Akıllı Tahtayı Bilgisayara Bağlayıp Dokunmatik Ekranı Kullanma


Akıllı tahtayı HDMI kablosu ile bilgisayara bağladıktan sonra akıllı tahtanın ön panelindeki tuşlardan ekran paylaşımına bastığınızda bağlanmış olur.


Akıllı tahtanın dokunmatik özelliğini kullanmak için HDMI kablosundan sonra bir de aşağıdaki yazıcı kabloyu da usb girişini dizüstü bilgisayara, yazıcı girişini de akıllı tahtaya bağlamanız gerekir. Böylece tahtanızı hem bilgisayara bağlamış olursunuz hem de dokunmatiğini kullanmış olursunuz.
1 Comment


Murat Kimya
Murat Kimya
Oct 25, 2023

Bilgisayarımı Akıllı tahtayı hdmı ile bağladıktan sonra görüntü ekrana düşüyor ama ekran gidiyor bir süre sonra niye acaba

Like
bottom of page