top of page

Brother MFC-T910DW İnceleme

Ev veya ofisiniz için iyi bir yazıcı arıyor ve çok fonksiyonlu olmasını gözetiyorsanız, o halde bugün inceleyeceğimiz Brother'ın yeni seri Tank Sistemli Inkjet Yazıcı ailesinde bulunan MFC-T910DW modeli size göre bir seçim olabilir. Zira ev ve ofis kullanıcıları için yüksek baskı hacimleri elde etmek ve sayfa başına maliyeti azaltmak adına önemli yenilikler getiren bu yazıcı, ayrıca baskı kalite standardını yüksek tutmak için de ideal bir çözüm.

Özellikle çok fonksiyonlu ve tank sistemli yazıcılara göre oldukça kompakt boyutlarda olan Brother MFC-T910DW, böylece ona kolayca yer bulmanızı sağlıyor. Öte yandan kurulum noktasında da önemli bir avantaj sağlayan yazıcı, benzer diğer modellere göre çok daha kısa sürede çalışır hale getirilebiliyor. Şöyle ki; Brother MFC-T910DW'yu kutusunu açtığınızdan 7 dakika sonra çalışır hale getirebiliyorsunuz.

Tüm kontrol menüsünü ön yüzünde bulunduran Brother MFC-T910DW, burada 4.5 cm boyutunda renkli bir LCD ekrana da yer veriyor. Böylece kolay bir kullanım sağlayan yazıcı, yine buradaki tuş takımı ile tüm menü seçeneklerini tek seferde görüntüleyebilmenizi ve fonksiyonlar arasında kolayca geçiş yapabilmenizi sağlıyor.


Comments


bottom of page