top of page

Android İçin En İyi PDF Uygulamaları 2021

Android'li cihazında bir PDF okuyucu uygulama bulunmasında yarar var; zira PDF dosyaları artık her yerde karşımıza çıkıyor. Peki en iyi Android PDF uygulamaları hangileri? Sizin için en iyi 5 PDF uygulamasını seçtik...

Android telefon ya da tabletinizde bir PDF okuyucu uygulamanın bulunması sıklıkla işinize yarayacaktır. Bu uygulamalar, PDF dosyalarını görüntüleme, PDF formları oluşturma ve PDF belgelerini düzenleme gibi farklı imkanlar sunuyor.

İster iş ister okul için olsun, isterse de e-kitap okumak olsun, PDF dosyalarını düzenli olarak kullanıyorsanız iyi bir PDF okuyucu uygulamasına ihtiyacınız var. Bu yazımızda, hemen deneyebileceğiniz, Android için kullanımı kolay en iyi PDF okuyucu uygulamaları bulacaksınız.


1. Adobe Acrobat Reader

Adobe Acrobat Reader, Android cihazınızı kullanarak PDF belgelerini hızlı bir şekilde görüntülemenizi, imzalamanızı, düzenlemenizi, dışa aktarmanızı ve üzerlerinde yorum yapmanızı sağlıyor. Dosyalarınızı çevrimiçi olarak güvenle saklayabilir ve her okumadan sonra Adobe Acrobat Reader ile hareket halindeyken bunlara erişebilirsiniz.


2. Google Drive PDF Görüntüleyici

Google Drive uygulamasına sahipseniz, zaten bir PDF okuyucuya sahipsiniz demektir. Drive PDF Görüntüleyici yardımıyla PDF'leri görüntüleyebilir, yazdırabilir ve belgelerinizde arama yapabilirsiniz.

Uygulamanın temel avantajlarından birisi, hiç kuşkusuz hızı. Modern bir cihazınız olduğu sürece, Drive PDF Görüntüleyici, her boyuttaki PDF dosyalarınızı hızlı bir şekilde açabilir.


3. All PDF

All PDF, PDF dosyalarını ücretsiz olarak görüntülemenizi sağlıyor. Ayrıca, çoğunlukla ücretli uygulamalarda bulunan dosyaları birleştirme ya da bölme işlemlerini yapabiliyor.

Uygulamanın kullanımı oldukça kolay. Açtığınız PDF dosyalarını tarzınıza ve ihtiyaçlarınıza göre düzenleyebilirsiniz.


4. Xodo PDF Reader

Xodo PDF Reader ile, Android cihazınızda belgeleri görüntüleyebilir, düzenleyebilir ve imzalayabilirsiniz. Sayfaları ekleyerek, silerek ve döndürerek dosyalarınızı ihtiyaçlarınıza daha iyi uyacak şekilde değiştirmeniz de mümkün.

Yüksek yakınlaştırma oranı ve tam ekran modu ile dikkat çeken Xodo PDF Reader, gece modu özelliği ile karanlık ortamlarda daha net okuma imkanı da sunuyor.


5. Foxit PDF Reader Mobile

Foxit'in mobil uygulaması, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz hızlı ve basit bir PDF görüntüleme seçeneği olarak dikkat çekiyor. Foxit PDF Reader Mobile ile dosyaları hızlı bir şekilde açabilir, okuma deneyiminizi daha keyifli hale getirmek için parlaklığı ve arka planı değiştirebilirsiniz.

Comments


bottom of page