top of page

Skype - Tanıtım ve Kullanımı

Skype günlük hayatınızda ve iş hayatınızda en çok önem verdiğiniz kişilerle mobil cihazınızdan, PC’nizden veya Alexa üzerinden bağlantı kurmanıza olanak sağlar. Hem bire bir konuşmalar hem de grup konuşmaları için tasarlanan Skype’ı gittiğiniz her yerde mobil cihaz, bilgisayar, Xbox ve Alexa üzerinden kullanabilirsiniz. Skype mesajlaşma ile HD sesli ve görüntülü arama özellikleri, deneyimlerinizi paylaşmanıza ve başkalarıyla birlikte işleri tamamlamanıza yardımcı olur.

Skype sayesinde çalışma grubunuzla toplantı yapabilir ve harika şeyler ortaya çıkarabilirsiniz, arkadaşlarınızla ve ailenizle doğum günü kutlayabilir veya bir hikaye paylaşabilirsiniz, bir öğretmen desteğiyle yeni bir beceri veya hobi edinebilirsiniz. Skype’ı ücretsiz kullanarak en fazla 50 kişinin bulunduğu gruplara ileti gönderebilir ve bu gruplarla sesli ve görüntülü çağrı yapabilirsiniz!

Düşük bir ücretle daha fazla özellikten daha fazla şekilde yararlanabilir ve daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz. Örneğin telefonlara çağrı yapabilir ve SMS gönderebilirsiniz. Bunun için, tercihinize göre kullandıkça ödeme yapabilir ya da abonelik satın alabilirsiniz.


Arkadaşlarınızı, ailenizi ve iş arkadaşlarınızı ekleyerek bugün Skype kullanmaya başlayın. Onları bulmanız hiç zor olmayacak, çünkü yüz milyonlarca kişi çok çeşitli işleri birlikte yapmak için zaten Skype kullanıyor.

Comments


bottom of page