top of page

Postermywall - Tanıtım ve kullanımı
Postermywall poster, afiş, broşür, el ilanı, davetiye gibi ürünler tasarlamaya yarayan bir web 2.0 aracıdır. Postermywall uygulamasını kullanarak çok güzel posterler tasarlayabilirsiniz. Postermywall aracı ile sosyal medyaya uyumlu, klasik A4, A3 gibi formatlarda ürünler tasarlayıp ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Poster oluşturma araçları arasında en dikkat çeken web 2.0 araçlarından birisi olan Postermywall kullanımı da oldukça basittir.
Postermywall Nasıl Kullanılır?


Postermywall nedir sorusundan sonra Postermywall nasıl kullanılır sorusunu cevaplayalım. Bu web aracını poster oluşturma için kullanabileceğinizi gibi farklı şablonlarla içeriklerinizi zenginleştirebilirsiniz.
Öncelikle kullanımı oldukça basit olan bu uygulamaya ücretsiz üye olduktan sonra “Create Design” butonuna tıklayarak posteri oluşturmaya başlayabilirsiniz. Daha sonra sizde bir şablon seçmenizi isteyecek, eğer istediğiniz bir şablon varsa onu seçin yoksa “Blank” ifadesine tıklayarak boş bir sayfa oluşturun. Daha sonra arka planın nasıl olması gerektiğini soracak. Burada farklı seçenekler var: Resim, düz renk, gradyan ve şeffaf gibi. Hangisi size uygunsa seçin. Bunu da seçtikten sonra poster hazırlama sayfanız karşınıza çıkacak.


Sol taraftaki araçları kullanarak posterinize resim, video, yazı, şekil ekleyebilir sağ taraftaki panelden eklediğiniz araçların ayarlarını yapabilirsiniz.


Comments


bottom of page