top of page

Logomaster.ai - Tanıtımı ve Kullanımı

Logomaster.ai, işletme kurucularının mümkün olduğunca hızlı bir şekilde profesyonel logo tasarımları oluşturmasına yardımcı olan bir logo üreticisidir. 2017 yılının ortalarında başlatıldı Lansmandan bu yana dünya genelinde 3000'den fazla kurucu tarafından güvenilir En popüler bölgeler Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Fransa, İspanya, Hong Kong, Singapur ve Japonya'dır. Çeşitli kategorilerdeki 1 milyondan fazla ikon arasından seçim yapabilirsiniz. Markanızın benzersiz bir stilini oluşturan 800'den fazla profesyonel yazı tipi.



1. Hızlı. Bir logoya ihtiyacın var ve şimdi ihtiyacın var. Logomaster.ai anında seçtiğiniz tercihi temel alarak logo tasarımları oluşturur. Tek yapmanız gereken şirketinizin adını yazmak ve birkaç referans seçmek. Ardından logo tasarımınız canlanır.


2. Kullanımı kolaydır. Bir tasarımcıyla ileri geri iletişim kurmaya çalışan güçlükleri unutun. Logomaster.ai'de her şey senin kontrolünde. Logo tasarımlarını gerçek dünya maketi üzerinde önizleyebilirsiniz. İstemediğiniz hiçbir tasarım için hiçbir zaman ödeme yapmayacaksınız.


3. bu profesyonel. Logomaster.ai, yüksek çözünürlüklü PNG ve JPG dosyaları ve baskı tasarımında kullanılacak SVG vektör formatı dahil olmak üzere bir tasarımcının alacağı aynı logo dosyalarını sunar. Kullanıcılar, satın alındıktan sonra tam telif hakkı sahipliğini alır.



Comments


bottom of page