top of page

Graphicsprings - Tanıtımı ve Kullanımı

GraphicSprings, oldukça hızlı bir şekilde logo yaratmanıza olanak veriyor, ama eğer satın alım yapmaya henüz hazır değilseniz, işinizi kaydedemediğinizde ve tasarımınızı satın almaya zorlandığınızda hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Hangi alternatifleri tavsiye ettiğimi öğrenmek için okumaya devam edin.GraphicSprings, ücretsiz logo yaratıcısı, markalama araçları ve özel logo tasarım hizmetleriyle binlerce kullanıcıya hizmet vermiştir. Ücretsiz olduğunu iddia eder ve başlangıçta da öyledir – ama logonuzu yarattıktan sonra, tasarımınızı kaydetmek veya indirmek için ödeme yapmanız gerekecektir.Özellikler ve Kullanım Kolaylığı

Bir çok dille uyumludur. Öncelikle GraphicSprings’e ana övgüyü Türkçe dahil olmak üzere bir çok dilde logo sunduğu için veriyorum. Ancak arka uçları sadece İngilizce, ama navigasyonu kolaydır.

Logo oluşturma süreci kolay talimatlarla başlıyor. İşletme adınızı ve sloganınızı ekleyerek başlıyorsunuz. Sonrasında örnekler kütüphanesinden bir tasarım seçeceksiniz. Logonuza şekiller de ekleyebilirsiniz (seçtiğiniz örneğe ek olarak).

Comments


bottom of page