top of page

FlippingBook Tanıtımı ve Kullanımı

En pratik ve en kısa yoldan dijital dergiler hazırlayabileceğiniz alternatifiniz FlippingBook PDF Publisher’dir. Sadece birkaç butona tıklayarak bile kendi dijital derginizi oluşturabilirsiniz. Temel İngilizce haricinde hiçbir bilgisayar bilginiz olmasa bile programı kullanarak dijital dergiler hazırlayabilir ve yayınlayabilirsiniz.
Program daha çok grafikerlere ve web konusunda deneyimi olmayan kullanıcılar için bir dönüştürücü olarak tasarlanmıştır. Programın temel işlevi çok sayfalı PDF belgelerini işlemden geçirerek Adobe Flash kullanan dijital dergilere dönüştürmektir.


Gıda perakendecileri ve marketler zinciri olan firmaların grafik servisleri FlippingBook PDF Publisher‘ı özellikle tercih etmektedirler. Grafik servisleri Adobe Illustrator, Freehand, CorelDraw gibi grafik programlarında hazırladıkları indirim dergilerini PDF biçiminde matbaalara baskıya göndermektedir. Basılı olarak dağıtılan bu indirim dergilerinin aynısını da web sitelerinde veya Facebook sayfalarında paylaşmak için yapmaları gereken tek şey, tek tek hazırladıkları PDF belgelerini tek bir PDF belgesi olarak birleştirmek ve FlippingBook PDF Publisher’de dijital dergiye dönüştürmek.

Uygulamayı doğrudan bilgisayarınıza indirmeden de PDF belgelerinizden dijital dergi yapabilirsiniz. Bu işlem için uygulamanın sitesinden servise üye olmanız yeterlidir.

Comments


bottom of page