top of page

Coggle - Tanıtımı ve Kullanımı

Coggle kavram haritası ya da zihin haritası oluşturmanıza yarayan bir araçtır. Coggle ile ücretsiz çalışmalar yapabilirsiniz. Coggle kullanımı oldukça pratik ve kolaydır. Öğrencilerinizin kavramları daha kolay ve kalıcı bir şekilde öğrenmeleri için işe yarar bir uygulamadır.
Coggle Nasıl Kullanılır?

Coggle kullanımı oldukça basit bir uygulamadır. Coggle sitesine Google hesabınızla giriş yaptıktan sonra kavramlar ekleyerek haritalar oluşturabilirsiniz. Kullanımı ücretsizdir.


Bir zihin haritasını tamamladığınızda PDF, fotoğraf, .mm veya metin olarak kaydedebilirisiniz. Ayrıca, Google Drive ile sorunsuz bir şekilde entegre olduğundan, zihin haritalarınızı istediğiniz gibi düzenleyebilir ve mevcut Google ağınızdaki kişilerle kolayca paylaşabilirsiniz.


Ortak projelerde çalışan gazeteciler için Coggle, diyagramları düzenleyebilen sınırsız sayıda kişiyle gerçek zamanlı işbirliği yapmaya da izin verir. Ayrıca, tüm değişiklikler kaydedilir ve gözden geçirilebilir, böylece işler tüm grup tarafından izlenebilir ve silinebilir.

Comments


bottom of page