top of page

Asus ROG Keris Wireless İnceleme

Özellikle sağ elini kullanan profesyonel e-spor oyuncular düşünülerek tasarlanmış ergonomisi ile Keris Wireless ile ASUS, kablosuz fare ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor.

Chakram ve Pugio II'ye çok benzer şekilde, Keris Wireless da üçlü bağlantıyla birlikte geliyor. Kablolu, düşük gecikmeli 2,4 GHz ve uzun ömürlü Bluetooth. ASUS, RGB olmadan 78 saate, RGB aydınlatmayla 56 saate kadar pil ömrü vadediyor.

Asus ROG Keris Wireless, üzerinde ana düğmeler için 70 milyon tıklama ömrü olan tescilli ROG Mikro anahtarlar kullanılmış ve önceki ASUS farelerine benzer şekilde, çalışırken bile değiştirilebilen ana düğme anahtarları ile farenin ömrünü uzatabiliyorsunuz.

Ek olarak, normal ABS plastik yerine, daha uzun ömür sağlayan ana düğme parçaları için PBT polimeri kullanılmış. Yan düğme kapaklarının farklı renkte olanlar ile değiştirilebilmesi de büyük avantaj.

Asus ROG Keris Wireless'ta sensör olarakPixArt'ın PAW3335 kullanılırken, bu sensör 16.000 dpi ve 400 IPS özelliklerine sahip. Bunlar neticesinde yüksek performans sağlayabilen fare, bir hayli de hafif yapıda.

Comments


bottom of page